08 decembris, 2013

Ziemassvētkus gaidot

Pie durvīm jau klauvē decembris, pirmais Advents un klusais Ziemassvētku rosīšanās un brīnuma gaidīšanas laiks. Laiks, kad mājas pārtop par rūķu darbnīcu un notiek īpaša darbošanās, interesantu rotājumu un mīļu dāvanu gatavošana.
Ziemassvētku laikā savu goda vietu ieņem egles un rotājumi, bet vēl īpašākas tās kļūst, kad darinātas pašu rokām.
Arī šogad mūsmājās būs Adventa kalendārs, kurš priecēs ar kādu kārumu, īpašu pasākumu Ziemassvētku noskaņās, kopīgu darbošanos. Bet turpinot mūsmāju tradīciju, rūķis cienā tikai tad, kad ir padarīts labs darbiņš. Un darāmo labo darbiņu mums ir daudz.
Ko mēs plānojam darīt šajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā:
1.decembris - izveidosim Adventa vainadziņu un iedegsim pirmo Adventa svecīti.
2.-8.decembris - veidosim pērlīšu rotājumus, zīmēsim, krāsosim un griezīsim zvaigzni, spēlēsim piparkūku vīriņa krāsojamo spēli, locīsim, krāsosim un dekorēsim eglīti, nedēļas nogalē sveiksim tēti un iedegsim otro Adventa svecīti.
9.- 15.decembris - griezīsim, līmēsim un rakstīsim Ziemassvētku vēlējumu un apsveikumu virtenes, pagatavosim apsveikumus mīļajiem, veidosim un griezīsim sniegpārsliņas, meistarosim puzuru un nedēļas nogalē iedegsim trešo Adventa svecīti
16.-22.decembris - šajā nedēļā svinēsim Ziemassvētkus bērnudārza bērnu lokā, dosimies uz Šokolādes darbnīcu, veidosim bumbas un virtenes un nedēļas nogalē iedegsim ceturto Adventa svecīti
23. decembris un Ziemassvētku vakars - šajā nedēļā rūķis būs sagādājis īpašu pasākumu "Ziemassvētki brīnumskapī", cepsim piparkūkas, svētīsim Ziemassvētkus.

Ziemassvētku gaidīšanas laiku baudot,
vanadzēni

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru